How can we help?

Latviešu valodas komanda / The Latvian team

Updated

2020. gadā mēs uzsākām darbu pie Khan Academy platformas Latviešu valodas versijas. Pirmais kurss, kas ir pieejams mūsu lietotājiem, ir “Aritmētika”. Mēs izvēlējāmies šo kursu, jo tieši tas satur tēmas, kas nereti pārsteidz skolēnus nesagatavotus. Dati liecina, ka negatīvie skaitļi un daļskaitļi daudziem skolēniem kļūst par klupšanas akmeni un tieši šajās tēmās būtu ļoti vērtīgi viņiem sniegt atbalstu. Khan Academy sistēma, kas īsteno meistarības apguves pieeju (mastery learning), var nodrošināt efektīvu pašmācības procesu šo grūtību pārvarēšanā.

 

Darbs pie latviešu valodas versijas ir tikai sācies, un priekšā vēl ir daudz jaunumu. Priecāsimies par jūsu atsauksmēm un ieteikumiem! Apmeklējiet un sekojiet līdzi jaunumiem mūsu Facebook lapā: Khan Academy kopiena Latvijā.

 

Liels paldies visiem projektā iesaistītajiem — projekta komandai un atbalstītājiem — par nerimstošu enerģiju, pozitīvismu, profesionalitāti un vēlmi palīdzēt augt izglītībai Latvijā!

 

In early 2020, we started working on the Khan Academy Latvian language site. The first course that is available to our users is Arithmetic. We chose this course because it contains challenging topics that often take our students by surprise. Data show that negative numbers and fractions become a painful struggle and it would be very important to provide extra support on these topics. The Khan Academy system, based on mastery learning principles, can ensure an effective self-paced learning process to overcome these obstacles.

 

Latvian language advocate: Pāvils Jurjāns

 

Our team:

 

Ance Kancere

Ilze Garda

Madara Stāde

Renāte Bružāne

Baiba Puisīte

Elīna Kolāte

Karlīna Jurjeva

Iveta Pāvilsone

Ilze Knoka

Marita Gintere

Guntis Indriksons

Elīna Makarova

Jeļena Terehoviča

Anna Bondare

Rita Šmite

Kārlis Pots

Mihails Safronovs

Irēna Krjaņina

Kārlis Jurjāns

Anželika Jevdokimova

Ruta Vītiņa

Rainers Smoļenskis

Annemarija Irbīte

Karīna Anna Lapiņa

Andris Dalbiņš

Rasa Droiska

Zanda Zilgalve

Zinta Zālīte-Supe

 

The project is managed by Plus Educere Foundation.


The initial localization of the platform and the first Arithmetic course was managed by
IT Izglītības fonds.

 

Our supporters: Accenture Latvia, Swedbank Latvija, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Izglītības un zinātnes ministrija.