Hvordan kan vi hjælpe?
Елисей Вербицкий (Всё - ещё сложнее.)
-
Елисей Вербицкий (Всё - ещё сложнее.) kommenterede
Thank you Khan Academy and expecially to one who probably called Pamela which voice i hear las few days on "computing lessons". Your voice ispired me a lot!
-
Елисей Вербицкий (Всё - ещё сложнее.) oprettede et opslag
-
Aktivitet i alt 2
-
Sidste aktivitet
-
Medlem siden
-
Følger 0 brugere
-
Fulgt af 0 brugere
-
Stemmer 0
-
Abonnementer 0
-
Aktivitet i alt 2
-
Sidste aktivitet
-
Medlem siden
-
Følger 0 brugere
-
Fulgt af 0 brugere
-
Stemmer 0
-
Abonnementer 0